Mail Home

военный сбор

Виплата дивідендів засновнику підприємства

Підприємство за рішенням засновника виплачує дивіденди засновнику, які спрямовує на збільшення статутного капіталу підприємства. Через деякий час підприємство повертає якусь частку статутного фонду засновнику (у грошовому вигляді). Які виникають податкові наслідки? Як документально оформити та відобразити у звітності таку операцію?

Прочитайте статью полностью »

Учет использования легкового автомобиля на предприятии

Четверг, 28 сентября 2017 г.
Рубрики: Вопрос-ответ
Метки: , , ,

Предприятием приобретен автомобиль. Им пользуется директор и в личных, и в хозяйственных целях. Какие налоговые последствия таких поездок и как правильно вести учет на предприятии, если пользуется он им и на выходных?

Прочитайте статью полностью »

Членство у керівному органі підприємства

Єдиним засновником підприємства є юридична особа (нерезидент). Керівним органом засновника є Президент адміністративної ради. Засновник підприємства прийняв рішення про те, що всі витрати у зв'язку з відрядженнями до підприємства Президента адміністративної ради для надання консультацій і здійснення контролю у зв'язку з діяльністю підприємства буде нести підприємство, що оформлено відповідним рішенням засновника. Чи є Президент адміністративної ради, який є членом керівного органу єдиного засновника підприємства, членом керівного органу підприємства в розумінні п. 170.9.1 ст. 170 Податкового кодексу України?

Прочитайте статью полностью »

Особенности сделок купли-продажи между нерезидентами на территории Украины

Какие особенности сделок купли-продажи оргтехники между нерезидентами? Оргтехника приобретена продавцом у украинского предприятия, за таможенную территорию Украины не вывозилась

Прочитайте статью полностью »

Расходы по приглашению иностранного специалиста для производства работ

Для отладки импортного оборудования был приглашен представитель продавца – нерезидент. Наше предприятие за свой счет оплатило физлицу – нерезиденту проживание в гостинице и трансфер до аэропорта (оригиналы документов имеются). Контрактом приезд этого специалиста не предусмотрен. Как данные расходы отразить в налоговом и бухгалтерском учете?

Прочитайте статью полностью »

Перерахунок ПДФО, ЄСВ та ВЗ при отриманні компенсації середнього заробітку мобілізованих

Четверг, 1 октября 2015 г.
Рубрики: Вопрос-ответ
Метки: , , ,

Чи можна здійснити перерахунок ПДФО, ЄСВ та ВЗ за січень-лютий 2015 року, якщо підприємство отримало з бюджету компенсацію середнього заробітку мобілізованих за січень-лютий 2015 року, оскільки середній заробіток за ці місяці оподатковували як заробітну плату?

Прочитайте статью полностью »

Передача списанных основных средств в счет заработной платы

Как документально оформить, а также отразить в учете передачу списанной оргтехники за денежные средства, в том числе в счет заработной платы, сотрудникам предприятия?

Прочитайте статью полностью »

Військовий збір з оплати за навчання, не пов'язане з виробничою необхідністю

Пятница, 31 октября 2014 г.
Рубрики: Вопрос-ответ
Метки: ,

Чи оподатковуються військовим збором витрати на платне навчання працівників і членів їх сімей, не пов'язане з виробничою необхідністю, за договором між підприємством та навчальним закладом в сумі, що не перевищує граничної величини доходу у вигляді заробітної плати, що дає право на ПСП на кожен повний або неповний місяць такого навчання та понад зазначену суму?

Прочитайте статью полностью »

Військовий збір з оплати за навчання у вищих навчальних закладах

Вторник, 28 октября 2014 г.
Рубрики: Вопрос-ответ
Метки: ,

Чи оподатковуються військовим збором витрати на оплату навчання у вищих навчальних закладах та установах підвищення кваліфікації, професійної підготовки та перепідготовки кадрів?

Прочитайте статью полностью »

Військовий збір з винагороди, що сплачується за авторським договором

Вторник, 28 октября 2014 г.
Рубрики: Вопрос-ответ
Метки: , ,

Чи оподатковуються військовим збором витрати на винагороду, що сплачується за авторським договором на створення та використання творів науки, літератури та мистецтва, крім зазначеної у пп. 2.1.3 Інструкції № 5, за відкриття, винаходи та раціоналізаторські пропозиції та їх використання?

Прочитайте статью полностью »

Військовий збір з компенсації за викристання власного інструменту та особистого транспорту

Понедельник, 27 октября 2014 г.
Рубрики: Вопрос-ответ
Метки: , ,

Чи оподатковується військовим збором компенсація працівникам за використання для потреб виробництва власного інструменту та особистого транспорту?

Прочитайте статью полностью »